Prolog, czyli intro(wersja).

Jutro wyruszam pieszo na zachód w kierunku wysp brytyjskich. Gdzieś po drodze w życiu zgubiłem sens...  choć być może go po prostu dotychcza...

czwartek, 16 lipca 2015

#044 | 2015.07.14wt | Ostertimke - Lilienthal

#044 Na Lesbijskiej Łące
W filmie nie wyjaśniłem, czemu "Lesbijska Łąka". Młoda, krótko ostrzyżona właścicielka łąki, która przyjechała zaalarmowana, powiedziała że dała jej znać jej "girlfriend" z psem.

5 komentarzy:

 1. Jerzy Kamileczko17 lipca 2015 00:43

  W ostatnim wpisie poprosiłeś czytelników (widzów?) o opinię odnośnie dalszej formy swojej relacji z wędrówki (tekst pisany ver. wideo). Ja, jako wierny odbiorca twojego bloga (przeczytałem wszystkie wpisy, odświeżam twoją stronę kilka razy dziennie w oczekiwaniu na nowy post), pozwolę sobie wyrazić swoją. Osobiście przedkładam czytanie nad oglądanie filmików. W dzisiejszych czasach wszystko musi być skondensowane, podane w jak najkrótszej formie, bo ludzie nie potrafią skupić się nad czymś dłużej. Różnej maści video-blogi wyrastają jak grzyby po deszczu, bo widocznie tego ludzie dzisiaj potrzebują. Filmik można sobie odpalić w jednej zakładce, słuchać jednym uchem, część uwagi poświęcając rzeczom w innych zakładkach (multitasking!). Ja, pewnie z racji wieku, nie jestem fanem tej formy blogowania. Wolę poczytać. Czytając, człowiek może sobie więcej rzeczy wyobrazić. Przy wideo nie ma miejsca na wyobraźnię, umysł jest nastawiony wyłącznie na odbiór. Poza tym wydaje mi się, że w twoich pisanych relacjach zawartych jest więcej informacji niż w filmikach, w których mówisz tylko o jakichś pojedynczych zdarzeniach. No, ale ja pewnie nie jestem reprezentatywną grupą twoich odbiorców. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci za komentarz.
  Czytelników/widzów- odbiorców ;)
  Jeszcze sprawdzam się w formie wideo, prawdopodobnie będę i pisał i nagrywał.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. czyta i ogląda się wyśmienicie. trzymamy kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 4. czesc
  nareszcie jakies dluzsze fajne wideo, dzieki :)
  pozdrawiami zycze udanej podrozy

  OdpowiedzUsuń
 5. czesc
  nareszcie jakies dluzsze fajne wideo, dzieki :)
  pozdrawiami zycze udanej podrozy

  OdpowiedzUsuń